Previous Entry Share Next Entry
Зареєструватися в контакті
viskomolovn

Щодо нових програм зовнішнього оцінювання

У зв′язку із опублікуванням на сайті Міністерства освіти і науки України (посилання) погода повідомляємо наступне.

Цим  наказом  затверджені  нові  програми  зовнішнього  оцінювання,  за  якими  мають  укладатися  тести  для  проведення  тестування у 2011 р.

Спеціалісти Українського зареєструватися в контакті центру в даний час аналізують цей документ. У найближчий час буде зареєструватися в контакті прийнято рішення про доцільність змін у специфікаціях (технічних характеристиках) тестів із окремих предметів. Інформація про такі зміни буде розміщена контакт на нашому сайті.

Увага. У зв′язку із затвердженням нових програм змінена інформація на стор. «Підготовка до ЗНО-2011» нашого сайта.

***

Закінчилася реєстрація бажаючих взяти участь у пробному тестуванні

10 грудня зареєструватися в контакті закінчилася реєстрація громадян для участі зареєструватися в контакті в пробному тестуванні. Вони виявили бажання пройти 169076 тестів. Станом на 13 грудня зареєстровані сплатили вартість походження 104102 пробних тестів. Нагадуємо. що пробне тестування проводиться з метою ознайомлення майбутніх учасників зовнішнього зареєструватися в контакті оцінювання зареєструватися в контакті з процедурою його проведення, правами та обов′язками учасників.

В Українському центрі оцінювання якості зареєструватися в контакті освіти завершено укладання тестів для пробного тестування. Вони передані регіональним центрам для замовлення тестових зошитів.

Більш детальну інформацію щодо пробного тестування можна отримати в .


?

Log in